Sensor Swab ultra swab type 3 kit

Ophalen in winkel is mogelijk. Bekijk onze 6 vestigingen

Voor 23.59 besteld, de volgende dag gratis in huis*
Morgen ophalen bij 2.600+ ophaalpunten*
Gratis binnen 30 dagen te retourneren
6 echte winkels in Nederland
Bij ons minimaal 5 jaar garantie
Klanten geven ons een 9,5/10
Thuiswinkelwaarborg

De zeer goed werkende Digital Survival Kit 3 van Photographic Solutions bevat alles wat je nodig hebt om snel en veilig onderweg je camerasensor te kunnen schoonmaken. In de handige Sensor Swab reisetui zit een pakje E-Wipe schoonmaakdoekjes, samen met vier Sensor Swabs, 10 Pec Pads en een flesje Eclipse vloeistof.
Meer informatie
Technische info De praktische Digital Survival Kit 3 van Photographic Solutions bevat alles wat je nodig hebt om snel en veilig onderweg je camerasensor te kunnen schoonmaken. In de handige Sensor Swab reisetui zit een pakje E-Wipe schoonmaakdoekjes, samen met vier Sensor Swabs, 10 Pec Pads en een flesje Eclipse vloeistof. De Survival Kit 3 is ontwikkeld voor het schoonmaken van fullframe sensoren zoals bijvoorbeeld die van de Canon EOS 5D mk III, de EOS 6D en de EOS 1DS-modellen. Ook zijn ze bruikbaar op de Nikon D3-serie, de Nikon D4 en D4S, de Nikon D800-serie en de Nikon Df, D600 en D610. Voor de SLT-A99 en de Leica M9, M-E en M-Monochrom zijn de S3 Sensor Swabs eveneens geschikt.
EAN 795122211037
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan